Stiuk Wenecki

Stiuk Wenecki

Stiuk Wenecki to ciekawy efekt dekoracyjny w wielu kolorach, który dzięki użyciu odpowiedniej techniki nakładania doskonale imituje płyty marmurowe o różnej fakturze: satynowym (naturalny), błyszczącym (polerowany) oraz intensywnie błyszczącym (polerowany i woskowany).  Gładki i nabłyszczony Stiuk Wenecki odbija światło, tworzy głębię i efekt mieszania się odcieni barw efektownie ozdabiając detale architektoniczne .

Po odpowiedniej impregnacji Stiuk Wenecki możemy stosować w pomieszczeniach o większej wilgotności, takich jak kuchnie, łazienki, gdzie powstała powłoka nie będzie narażona na bezpośrednie działanie wody, a także tam gdzie będzie on często przemywany wodą z detergentami Related Site. Wymaga  konkretnych umiejętności  z zakresu aplikacji tego typu materiałów . Stiuk i jego wykonanie jest bardzo pracochłonne dlatego jest prawdopodobnie najdroższym dekorem naszego mieszkania. Cena wykonania stiuku weneckiego przy prostych ścianach powinna wynieść minimum 150 zł m2 z materiałem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij